امروز: یکشنبه 17 اسفند 1399
دسته بندی محصولات
بخش همکاران

دانلود تحقیق مدارهای الکتریکی 2

دانلود تحقیق مدارهای الکتریکی 2دسته: برق
بازدید: 28 بار
فرمت فایل: zip
حجم فایل: 70 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 15

دانلود مدارهای الکتریکی2 تحقیق مدارهای الکتریکی2 مقاله مدارهای الکتریکی2 مدارهای الکتریکی2

قیمت فایل فقط 14,300 تومان

خرید

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 15 صفحه

61- چون بی نهایت است هسته خطی است .
از رابطه خواهیم داشت نیروی حاصله از عبور جریانIo برابر است با و نیروی حاصله از عبور جریان sin wt Io برابر است با لذا و گزینه (1) درست است.
62- نیرو همواره در جهت افزایش L یا نسبت و یا کاهش رلوکتانس عمل می کند و با توجه به شکل با افزایش x نسبت افزایش می یابد لذا نیرو غیر صفر است و جهت آن در جهت افزایش x است و گزینه (2) درست است.
63- از شکل مشخص است در قسمت متحرک، شارهای تولیدی هم جهت هستند لذا نیرو تولید می شود و مطابق اصل بالا نیرو قسمت متحرک را به سمت چپ حرکت می دهد تا رلوکتانس مینیمم گردد و گزینه (4) درست است.
64- از روابط ماشینهای dc داریم EaIa=wt در این مسئله Vt داده شده است و Ra داده نشده است لذا Ea را نمی توان بدست آورد .
با استفاده از نسبت جریانهای آرمیچر می توان نسبت گشتاورهای تولیدی را بدست آورد ( ) لذا گزینه (2) درست است.
65- در ابتدای راه اندازی است لذا، همچنین و مطابق مفروضات مسئله است بنابراین لذا گزینه (2) درست است.
66- در بی باری Ea=10 lIf است از نمودار نیز 0 67- با دو برابر شدن سرعت مطابق رابطه جدول زیر را خواهیم داشت.
800 600 400 200 100 40 Ea 9 6 4 6/1 1 0 If  68- سرعت سنکرون است پس از تغییر توالی دو فاز لغزش است و از رابطه داده شده گشتاور حاصل می شود.
 لذا جواب (2) درست است.
69- 70- نمودار گشتاور – سرعت موتور القائی با مقاومت خارجی روتور بصورت روبرو است و همانطور که در شکل مشخص است در گشتاور بار ثابت با افزایش مقاومت خارجی روتور سرعت روتور کاهش می یابد یا لغزش افزایش می یابد و چون سرعت میدان دوار ناشی از جریان روتور برابر سرعت سنکرون است سرعت روتور نسبت به این میدان کاهش می یابد یا سرعت این میدان نسبت به سرعت روتور افزایش می یابد لذا گزینه (1) درست است.
71- در سرعتهای نزدیک به سرعت سنکرون، لغزش مقدار کمی است بنابراین مقدار بزرگی است و رابطه گشتاور – لغزش در لغزشهای کوچک یک رابطه خطی است.
بنابراین گزینه های (1) و (3) اشتباه هستند و با توجه به گزینه (4) درست است .
72- از شکل روبرو مشخص است مسیر شارژ تنها در دو ستون کناری برابر هستند لذا در این دو ستون شار تولیدی یکسان است و جریان بی باری در این دو فاز دقیقاً مشابه هستند و همچنین در این ترانسفورماتور هارمونیک سوم نداریم بنابراین امکان تبدیل به اتصال V-V وجود ندارد و همچنین در صورت اتصال ولتمتر در محل اتصال دو فاز، ولتمتر صفر ولت نشان می دهد لذا گرینه (3) نادرست است.
73- می دانیم k Zpu= u بنابراین جریان اتصال برابر است با جریان مبنای خط را بدست می آوریم بنابراین جریان اتصال کوتاه خط است و گزینه (4) درست است.
73- آزمایش اتصال کوتاه در سمت فشار قوی انجام شده است و جریان اتصال کوتاه برابر جریان نامی است لذا تلفات اهمی w 720 است برای اینکه راندمان حداکثر گردد باید تلفات اهمی برابر تلفات هسته باشد بنابراین لذا گزینه (1) درست است.
بنام خدا تجزیه و تحلیل سیستمها 16

قیمت فایل فقط 14,300 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود مدارهای الکتریکی2 , تحقیق مدارهای الکتریکی2 , مقاله مدارهای الکتریکی2 , مدارهای الکتریکی2

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر